Zaznacz stronę

Do produkcji Państwa mebli kuchennych, szaf wnękowych z drzwiami przesuwnymi używamy materiałów najwyższej jakości dostarczanych przez renomowanych producentów płyt laminowanych i blatów kuchennych firmy KRONOPOL i PFLEIDERER.

Płyty laminowane:
Płyty laminowane są produktem wykonanym na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej lub płyty MDF pokrytej jednostronnie lub dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, co nadaje im ostateczne wykończenie płaszczyzn nie wymagających dalszej obróbki. Proces laminowania polega na zaprasowaniu filmu dekoracyjnego na płytę, przy jednoczesnym nadaniu struktury.

Płyty MDF:
Płyty MDF to produkty drewnopochodne, powstałe w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju, dzięki czemu posiada doskonałą obrabialność mechaniczną w procesie skrawania.

Blaty kuchenne (robocze):
Blaty robocze na bazie płyty wiórowej są wykonane w technologii postforming. Charakteryzują się bogatym wzornictwem, estetyką, łatwością montażu i konserwacji, a także trwałością i odpornością na działanie różnych czynników zewnętrznych Blaty robocze są materiałem stosowanym do produkcji mebli oraz jako elementy wykończenia wnętrz, w szczególności na blaty kuchenne, blaty stołowe, lady sklepowe czy też jako wyposażenie wnętrz banków, hoteli, szpitali i innych obiektów użyteczności publicznej.

Blaty

Płyty laminowane

Akcesoria meblowe