Zaznacz stronę

Witamy Państwa na stronie internetowej MANUS-MEBEL. Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją mebli, założoną w roku 1989.

siedziba Manus-Mebel

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji. Produkujemy meble kuchenne, meble biurowe, meble wolnostojące, szafy wnękowe, szafy z drzwiami przesuwanymi, garderoby oraz wszelkie nietypowe zabudowy wnętrz. Oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, profesjonalną obsługę, bezpłatny projekt i pomiar. Chcąc spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów, tworzymy komputerowe wizualizacje projektowanych mebli.

Szeroki wybór blatów i frontów, pozwala na stworzenie niepowtarzalnych wnętrz i aranżacji przestrzeni dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam projektowanie mebli ergonomicznych, praktycznych i trwałych. W naszych realizacjach stosujemy systemy i okucia produkowane przez wiodące firmy: Blum, Peka, Rejs i Gamet. Wykwalifikowana kadra i nowoczesny park maszynowy pozwala na realizacje złożonych projektów i produkcje mebli wysokiej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Salon firmowy mebli kuchennych.